Robotun Dövüşü 2 - Minibotlar

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 248 MB
  • Version 12.7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma REAL FAITING
IOS mobil cihazınızda aksiyonu bol, nefes kesici oyun sahneleri olan bir mobil oyun oynamak isterseniz bu oyunumuza göz atmalısınız.

Her biri benzersiz bir silah olan zırhlı radyo güdümlü araçların muhteşem savaşına dahil olmak isterseniz Robotun Dövüşü 2 - Minibotlar mobil oyununu IOS iletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunumuz sizlere mobil cihazınızda muhteşem bir oyun şöleni yaşatıyor. 

Kendi garajınızda kendi elleriniz bir minibot oluşturun ve Arena'daki rakiplerinizi yenmek için minibotunuzu her geçen gün daha da geliştirin, güçlü hale getirin. Minibotlarınızı çeşitli silahlarla (testereler, yangın söndürücü, şok, mıknatıslar ve diğerleri) yükseltin ve uygun zırhlı sivri uçlar ve kalkanlarla koruyun. Çünkü rakiplerinizde en az sizler kadar güçlü kuvvetli olacaklar. 

Engellere karşı kulak asmadan Minibotlarınızı sahaya çıkartın, güçlü rakiplerle yüzleşin ve mobil cihazınız ile oyunun kazanan tarafı olmak için kontrolleri doğru yapın. Kesici aletleri en uygun yerlerde rakibinize saplayarak onları oyun dışı bırakın. Büyük bir zafer elde etmek için oyun kontrollerini ve rakibinize karşı yapacağınız savunmalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Robotun Dövüşü 2 mobil oyunu ile sizde başarılı bir oyun performansı sergileyebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Robotun Dövüşü 2 - Minibotlar indir